O nás

Organizátor:

AKTIPO

Občanské sdružení AKTIPO vzniklo na počátku roku 2012 s cílem zastřešit aktivity, které jeho členové dlouhodobě realizují. Jsou jimi především podpora žen a charitativní činnost ve prospěch zařízení pro mentálně postižené spoluobčany.
V listopadu roku 2012 bylo sdružení osloveno s nabídkou převzít ekologicko-charitativní projekt Sbírej-toner.cz od původního organizátora, který by jinak projekt musel zastavit.
Protože se členové občanského sdružení AKTIPO v minulosti aktivně na chodu projektu podíleli, bylo jeho převzetí tímto sdružením logickým vyústěním situace především v zájmu jeho zachování.
V následujících měsících se chce AKTIPO zaměřit na rozšíření Sbírej-toner.cz a oslovit nové partnery, kteří by projekt pomohli udržet při životě. Externí link

Hlavní partner projektu:

KMP

Společnost KMP , založená v roce 1988, je jedním z největších výrobců kompatibilního příslušenství tiskáren na německém a evropském trhu. Z původního výrobce barvicích pásek vyrostl podnik, který se v pravý čas ubíral směrem nových technologií laserových a inkoustových tiskáren. Všechny tiskové kazety jsou zcela kompatibilní s originální kazetou a ve své kvalitě, manipulaci a výsledku tisku odpovídají originálnímu výrobku. Všechny komponenty laserových kazet jsou upraveny speciálně pro vaši tiskárnu a zajišťují skvělou a velmi ostrou kvalitu tisku. Aby bylo možné zaručit nejmodernější výrobu také pro budoucnost, právě se v České republice dokončuje zcela nový závod. Ten zaručí konkurenceschopnost firmy KMP pro další roky.

V projektu SBÍREJ-TONER.CZ zajišťuje firma KMP renovaci tonerových a inkoustových kazet.

www.kmp.cz Externí link